Merhaba !

15 Aralık 2006 tarihi itibariyle, piyasada bir çok büyük projenin yapım aşamasında yer almış genç bir ekiple yola çıkan Antalya İnternet Hizmetleri, şirketler için kurumsal web site tasarımı, muhtelif profesyonel program yazılımları, mevcut site sahipleri için ise güncelleme çalışmalarını yürütmektedir.  

Web çözümlerinizde sizi de Antalya İnternet Hizmetleri müşterileri arasında görmekten memnunluk duyarız.  Antalya İnternet Hizmetleri olarak belirlenen bir kota ve süre çerçevesinde, müsterilerimize seçtikleri çözüm seçeneklerine göre indirim olanağı sağlayan bir kampanyayı başlatmış bulunmaktayız.
Müşteri portföyümüzü geliştirmeyi planlamakta ve bu sebeple sizi de çok cazip koşullarla, etkileyici bir web sitesine sahip olmaya çağırmaktayız.

Günümüz dünyasının en verimli tanıtım ve pazarlama olanağını sunan internet dünyasının tüm olanaklarını siz değerli müşterilerimize sunmayı ilke edindik.
Size bir internet sitesi sunmanın yanı sıra, deneyimli kadromuzla rehberlik hizmeti vererek, sitenizi ve internet dünyasını en etkili şekilde kullanmanızı sağlamaktayız.
Kalıcı ve faydalı projelerde buluşmak dileği ile.Antalya İnternet Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.
Kızılsaray Mah. 86.Sok. Seher - Mustafa Küçükşenlik İşmerkezi. Kat 1 - ANTALYA
Tel : 0242.244 00 04
Fax : 0242.247 00 90
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.