"Havadan gelen profesyonel çözüm"

Hava fotoğrafçılığı yapmanın birçok yolu vardır. Temelde alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve yüksek irtifa hava fotoğrafçılığı olarak ikiye ayrılır.

AirKopter olarak kullandığımız yüksek teknolojili ve uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile alçak irtifa  hava fotoğrafçılığı ve  havadan video çekim hizmetleri vermekteyiz. 

Arzu edilen fotoğrafın ve mekanın özelliğine göre 1 metreden ile 400 metreye kadar yükselerek, istenilen görüntüler, yüksek çözünürlükte kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Full HD 1080P video görüntü alabilen cihazlarla havadan video, dizi, klip, tanıtım videoları tarafımızca özenle yapılmaktadır.

Elektrikli olması ve sessiz pervane özelliği ile dikkat çeken Airkopter, çekim esnasında çevreye herhangi bir ses, koku veya duman rahatsızlığı vermemektedir.

Bilgisayar sistemi ile kontrol edilen Airkopter araçları aynı zamanda oldukça güvenlidir.
Havada rüzgara karşı kendini otomatik konumlandırması, GPS sistemi ile istenilen noktada havada durabilmesi, acil durumlarda (Örneğin uzaktan kumanda ile irtibatının kaybolması durumunda ) kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi, pil durumu, yükseklik vb. gibi tüm koşulların kumandadan an ve an takip edilebilmesi minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.

 

Antalya Media çatısı altında faaliyet gösteren, Airkopter Havadan Görüntüleme Hizmetleri, insansız ve uzaktan kumandalı hava araçları ile havadan video, havadan fotoğraf ve havadan 360 sanal tur çekim faaliyetlerini de yürütmektedir. İnsansız hava çekimleri başta oteller olmak üzere, fabrikalar, belediyeler, araziler, tekne ve limanlar, reklam filmleri, dizi ve sinema çekimleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

  
 

  

                                                                                                                              

 

Diğer detay ve referanslarımız için Airkopter sayfamızı ziyaret edebilirsiniz   www.airkopter.com